Wygraj nagrody na forum kobiet wszystko o ciąży

Przeżyłam ostatnio bardzo bolesny zawód miłosny. Chłopak, z którym byłam przez cztery lata, nagle zostawił mnie i odszedł do innej dziewczyny.

Załamałam się, bo nic nie wskazywało na to, że coś dzieje się nie tak. Okazało się potem, że z tamtą dziewczyną spotykał się już prawie od roku, od kiedy poznał ją na służbowym wyjeździe do Poznania. Pewnego dnia po prostu zapomniał wylogować się ze swojej skrzynki pocztowej, a ja przypadkowo znalazłam tam maile od niej. W jednym z nich była jej fotka i różne erotyczne fantazje na temat ich spotkań. Moje poczucie własnej wartości gwałtownie spadło – na zdjęciu zobaczyłam długonogą i długowłosą blondynkę, na widok której każde męskie serce bije szybciej.

Kiedy zapytałam mojego chłopaka, co to ma znaczyć, przyznał się do tego trwającego od dawna romansu. W jeden wieczór spakowałam jego walizki i kazałam mu się wyprowadzić. Wpadłam w depresję. Nie wiedziałam, jak sobie z tym poradzić. Szukałam pomocy nawet u psychologa. I ten polecił mi forum kobiet w internecie. Mówił mi wygraj fajne nagrody w konkursach na forum kobiet wszystko o ciąży. Znalazłam tam kobiety po podobnych przejściach i długie rozmowy z nimi bardzo mi pomogły otrząsnąć się z tego.

Leave a Reply