Wszystko o ciąży na banerach

W dobie internetu można zauważyć, że można w nim zareklamować praktycznie wszystko. Co raz więcej mamy baneró reklamowych i co raz cześciej jesteśmy nimi bombardowani. Są strony gdzie nie trzeba nawet klikać ani czytac artykułów bo można się dowiedziec wszystko o ciąży na banerach. Niektórzy tworzą wspaniałe banery reklamowe i na nich zamieszczają cenne informacje.

Czasem są to naprawdę fajne i animowane banery w różnych rozmiarach (http://www.lodynakiju.pl) reklamowe i sprawiają przyjemność dla oka. Lubię jak coś jest miłe, a nie taki brutalne i nachalne. Jeśli już ma być reklama to niech to będzie taka, która nie gryzie po oczach i nie zasłania całej strony głupotami bo takich stron nie trawię i omijam szerokim łukiem. Sam prowadze kilka serwisów internetowych i wiem jak jest to ważne żeby były zawsze czytelne i nie zawalone banerami.

Nawet staram się już pomijac banery reklamowe i jak chcę zachęcić do odwiedzania strony o ciąży to wstawiam reklamkę tekstową i klika w nią tylko ta osoba, która akurat jest zainteresowana tym tematem. NIe ma sensu żeby inni klikali w banery, któe ich nie dotyczą bo i tak nie będzie pożytku z takiego przekierowania użytkownika.

Leave a Reply