Plotki i informacje o ciąży

Nie ma to jak niedopowiedziane sytuacje i nie wyjaśnione sprawy. Wtedy zaczynają się plotki i pomówienia oraz różne, często niemiłe szeptania o tym czy owym. Ja unikam jak ognia czegoś takiego i zawsze staram się wyjaśniać każdy temat po to, aby w przyszłości nie mnożyły się niemiłe plotki. Najgorsze dla kobiet są chyba plotki i informacje o tym co się dzieje w ciąży.

Przez taką gadaninę niejedna dziewczyna, która chce mieć dzieci nie decyduje się na potomstwo tylko dlatego, że krążą błędne informacje i plotki o kobietach w ciąży . Zamiast czytac fachową literaturę to młode kobiety roznoszą między sobą plotki i same zniechęcają się do rodzenia dzieci. Ja miałem to szczęśćie, że moja żona należy do tych rozsądnych i uświadomionych kobiet i nie obchodzą ją żadne plotki tylko rzetelne i sprawdzone informacje o ciąży.

Dlatego nic sie nie bała. Ani samej ciąży jak i porodu. Wszystko przebiełgo wręcz podręcznikowo i teraz mamy wspaniałą córeczkę, która jest zdrowa i szczęśliwa. Szczęścilwa jest także moja żona i ja. Nigdy nie wierzymy w żadne plotki i dlatego ukłąda nam się w życiu rodzinnym od samewgo początku i pierwszego dnie naszej znajomości.

Leave a Reply