Objawy ciąży

Czy u każdej kobiety starającej się o dziecko na liście rzeczy do kupienia znajduje się test ciążowy ? Nie ma się co dziwić . Skoro teraz można go kupić w każdym markecie,  widnieje też na licie obok płatków śniadaniowych ,  jajek czy proszku do prania. Kobiety zwykle robią te listy niezwykle długie zatem test ciążowy za kilkanaście złotych nie zrobi  (dla niej ) wielkiej różnicy . Czy jest jednak niezbędny ? I to kolejny w tym miesiącu ? Dlaczego kobieta nie może zwyczajnie zaufać objawom ciąży jakie wysyła jej organizm ?

Moja żona zjadła wczoraj wszystkie ogórki , które specjalnie  na ten wieczór sobie kupiłem a na dodatek zagryzła dwiema kostkami czekolady , ostatnimi jakie miałem schowane w szufladzie . Czyż to nie właśnie zachcianki ciążowe? Na dodatek wciąż jest rozdrażniona ,  bolą ją piersi a choćby pocałować własną kobietę w łóżku graniczy z cudem bo ona tylko chce … spać . Jeżeli nie śpi to ma nudności i zgagę   a gdy zrozpaczony z powodu tego co się wokół mnie dzieje  zapalam papierosa nagle biegnie do łazienki i wymiotuje .
Nie zważając na te objawy , test ciążowy nadal znajduje się na liście zakupów , wykreślam jednak z niej moje ulubione chipsy i słodkie żelki ponieważ całkiem straciłem apetyt . Jeżeli żona ma objawy ciąży u młodych kobiet to ja zdecydowanie też.

Zapraszamy na stronę – Objawy-ciąży.waw.pl

Leave a Reply