Muzyka rock w ciąży

Panuje jakiś dziwny mit, że ostra muzyka rockowa ma zły wpływ na kobiety, a w szczególności na dzieci, które znajdują się w brzuchu podczas ciąży. Niektórzy twierdzą, że kobiety w ciąży nie powinny słuchać ciężkiego rocka bo taka muzyka jest szkodliwa dla płodu.

Cóż można powiedzieć takim osobom? Chyba tylko to, że powinny się zamknąć i nie gadać takich bzdur skoro nie mają o tym najmniejszego pojęcia. Muzyka rockowa na forum internetowym każda może tylko pomóc i zrelaksować, a nie szkodzić. Oczywiście jeśli słuchamy jej za głośno i w dodatku podbijamy bez sensu niskie tony to nie będzie to zdrowe, ale jeśli słuchamy jej z umiarkowaną głośnością to nic nam nie może grozić. Takie bzdury o szkodliwości muzyki w trakcie ciąży to mogą rozgadywac tylko prości i bardzo prymitywni ludzie, którzy sami są głusi i nie wiedza co to jest dobra muzyka.

Każdego roku rodzi się w Polsce tysiące dzieci, których rodzice kochają muzykę i nigdy nie przestawali jej słuchać nawet, gdy spodziewali się dziecka. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego i tak naprawdę nie trzeba o tym pisać bo to jest szkoda czasu, ale ja zdecydowałem się ten temat poruszyć i nawet tak z nudów napisać i dac niektórym do zrozumienia jacy są wyjątkowo głupi. Ci co takie bzdury wygadują niech lepiej dalej słuchają swojego disco polo lub niech oglądają i słuchają swoją telewizję trwam, a swoje rady niech zostawią dla siebie.

Leave a Reply