Kobieta w ciąży i jej dziecko słychają muzyki z wyszukiwarką mp3

Jestem redaktorem w lokalnej gazecie. Mam swoją własną rubrykę, gdzie odpowiadam na listy czytelników. W większości są to listy z prośbami o poradę, w różnych sprawach. Od pytań o sposób wywabienia plamy z wina po rozterki sercowe.

Czasem miewam listy o tym, że kobieta w ciąży i jej dziecko słychają muzyki z wyszukiwarką mp3. Dzięki tym listom moja wiedza jest bardzo szeroka. Obok moich listów znajduje się rubryka, gdzie drukowane są ogłoszenia towarzyskie. To bardzo potrzebny dział, gdyż pomaga samotnym ludziom odnaleźć swoją drugą połowę. W treści anonsów czytelnicy zamieszczają często swój numer telefonu i w ten – jakże prosty sposób – umawiają się na randki.

Kiedyś nawet zastanawiałam się, czy nie skorzystać z tej formy poznawania nowych ludzi, ale jakoś nie zdobyłam się na ten krok. Może jestem zbyt nieśmiała, a może bałam się, że znajomi zobaczą moje ogłoszenie i stanę się obiektem kpin i żartów. A ja tak bardzo chciałabym w końcu spotkać kogoś, kto okazałby się „tym kimś”. Kimś, z kim mogłabym nie tylko uprawiać sex, ale także pójść do kina, pogadać, wypłakać się w chwilach smutku, wspólnie śmiać się w chwilach radości oraz sprawdzić co ciekawego oferuja nowa wyszukiwarka darmowej muzyki mp3 . Po prostu w końcu chciałabym mieć u swojego boku kogoś naprawdę bliskiego.

Leave a Reply