Informacje o ciąży dla modelki

Zastanawiam się jak bardzo dla każdej modelki trudne jest podjęcie decyzji o zajściu w ciążę. Już widzę jak każda z nich zastanawia się jak mocno ucierpi jej figura podczas ciąży oraz po porodzie. Obawy każdej modelki są jak najbardziej uzasadnone ponieważ wszyscy wiemy jak bardzo zmienia się ciało kobiety podczas tego gdy jest w ciąży.

Dlatego tak bardzo cenne i przydatne są informacje o ciąży dla każdej modelki pracującej w Warszawie. Ja za bardzo się na tym nie znam i mogę tylko im doradzić żeby wertowały od deski do deski różne fora internetowe i czytały porady innych modelek. Nie czytać porad typowych matek polek tylko kobiet , które pracowały i dalej po ciąży pracują jako modelki lub fotomodelki. Nie ma się co wstydzić dyskutować na forum internetowym o ciąży.

Tam jest bardzo wiele kobiet, które służą radą i chętnie zawsze pomogą i doradzą jak utrzymać i zachować piękną figurę po ciąży. Dziecko dla modelki to nie koniec świata i jeśli będzie o siebie odpowiednio dbałą to śmiało możę potem wrócić na wybieg modelki.

Leave a Reply