Gry komputerowe dla kobiet w ciąży

Zostanę tatą, dowiedziałem się o tym dzisiaj przy kolacji. Ja i dzieci to całkiem miły obrazek, ale myślałem, że nastąpi to za ładne kilka lat, a nie już nie bawem.

Sam poród mnie przeraża, a co dopiero cała reszta. Pieluchy, kaszki, nocne wstawanie, choroby, szkoły, studia, wnuki. Ja się chyba do tego nie nadaję, moja żona twierdzi, iż spanikowałem, ale ja mam odmienne zdanie. Mimo tego, iż bardzo ją kocham to chyba nie jestem tak szczęśliwy jak ona. Pomyślę chyba żeby znaleźć jakieś fajne gry komputerowe dla wymagających kobiet (http://www.gierman.pl) w ciąży.  Czeka mnie zmiana o pięćset stopni, przebudowa całego domu, zmiana samochodu. Co najgorsze nie mam pojęcia, od czego zacząć? W końcu dziewięć miesięcy to nie jest wiele czasu, szczególnie, że pewnie szybko minie.

Ona jest taka spokojna i opanowana, a ja tak nie potrafię. A jeszcze wymyślić jakieś mądre imiona, co by nas potomek nie miał kiedyś żalu i pretensji, ani nie czuł krzywdy. A właśnie, czemu mówię potomek?, jakbym już wiedział, że to będzie syn. A jak będzie córka? Jak ja będę się nią zajmował? Z synem grałbym w piłkę. A z córką, co? W jakie gry będę grał? Chyba za dużo myślę, potrzebujemy wyjechać i ochłonąć, a po powrocie miejmy nadzieję, że wszystko się ułoży.

Leave a Reply