Forum turystyczne

Planuję niebawem wyjazd na Rodos, więc zaczynam już przeglądać różne portale turystyczne. Tylko co oznacza sam termin „niebawem”? Właściwie obejmuje on czas trzech miesięcy, ale jak ma się w perspektywie wyjazd dopiero w przyszłym roku, to tegoroczne wakacje będą niebawem, nawet jeśli wczasy zrobię sobie dopiero we wrześniu.

Uznałam, że nie ma sensu jechać w lipcu czy sierpniu do Grecji, skoro i u nas w Polsce też będzie ciepło. A przynajmniej mam taką nadzieję, bo jak na razie to lato nie zapowiada się zbyt kolorowo. Póki co mamy deszcze, wiatry i chmury, ale myślę, że w ciągu najbliższych tygodni to się zmieni. Jednak kolejnym problemem jest dotarcie do celu. Najpierw wybuchł jeden wulkan na Islandii, teraz naukowcy zapowiadają, że niebawem może wybuchnąć kolejny i znów sparaliżować ruch w przestrzeni powietrznej. A wiadomo, że bilet lotniczy kupuje się ze sporym wyprzedzeniem, żeby był tańszy.

Nie wiem na razie jak to zrobić. Czy już kupić sobie bilet na wrzesień i mieć nadzieję, że lot nie zostanie odwołany, czy poczekać aż pojawią się różne ciekawe oferty turystyczne i z którejś skorzystać. Ale z drugiej strony nie uśmiecha mi się podróżowanie tak daleko niewygodnym autobusem. No zobaczę. Z uwagi na to zagrożenie wulkanem, linie lotnicze też mogłyby wprowadzić jakieś promocje albo oferty turystyczne zachęcające do przelotów. W końcu po tragedii lotniczej wiele osób boi się latać i rezygnuje z tego środka transportu. No cóż, do września mam jeszcze czas. Może w ciągu tych kilku miesięcy wymyślę sobie jakieś inne wycieczki. Na razie na bieżąco sprawdzam polecane przez rodaków forum turystyczne.

Comments

  1. Pingback: Super konkursy i promocje internetowe

Leave a Reply