• 16.01.2009

  Przez większość mojego szalonego, młodego życia, żyłem w przekonaniu, że chyba cierpię na niepłodność. Tzn. nie myślałem o tym wtedy, ale zacząłem, kiedy postanowiłem się ustatkować i rozpocząć życie wraz moją żoną.

  Doszedłem do wniosku, że to albo cud, że przez całe życie studenckie nie zostałem ojcem, albo problem genetyczny. Jednak okazało się, że to był cud, bo moja żona w końcu zaszła w ciążę. Tak więc jako maniak gier od razu sprawdziłem wszystkie informacje podczas gry na komórkę w ciąży. Widocznie człowiek młody i głupi to ma dziwnego farta. Im bliżej do rozwiązania, tym bardziej zaczynało do mnie docierać, że teraz nic już nie będzie takie samo, jak kiedyś. Świadomość, że juz niedługo zostanę ojcem powodowała, że byłem szczęśliwy i przerażony.

  Dziewięć miesięcy zleciało bardzo szybko i poród zbliżał się co raz to większymi krokami. Zacząłem nawet rzdziej grać w fajne gry zręcznościowe na komórkę (http://sefun.pl). W domu wszystko było już przygotowane na ten dzień. Nie wiedziałem tylko czy sprostam zadaniu. Najbardziej obawiałem się tego, że nie dowiozę żony na czas.

  Kiedy nadszedł moment rozwiązania to właściwie na transporcie jej do szpitala się skończyło. Byłem taki przerażony, że odmówiłem udziału w porodzie i przez cały czas, kiedy tam się działo, to ja na poczekalni grałem we wszystkie gry, które miałem na telefonie. Dopiero, jak usłyszałem, że mam syna emocje ze mnie uszły. A niby faceci tacy odważni są.

  11:40 pm  Zawarte tagi:

  • Gry komputerowe dla kobiet w ciąży
   Zostanę tatą, dowiedziałem się o tym dzisiaj przy kolacji. Ja i dzieci to całkiem miły obrazek, ale myślałem, że nastąpi to za ładne kilka lat, a nie już nie bawem. Sam poród mnie przeraża, a co dopiero cała reszta. Pieluchy, kaszki, nocne wstawanie, choroby, szkoły, studia, wnuki. Ja się chyba do tego nie nadaję, moja
  • Pożyczki prywatne
   Po raz kolejny przyszło Ci się zapożyczyć, nie wiesz co dalej, bo nie masz skąd wziąć pieniędzy na poprzednie zobowiązania, o tych najnowszych nawet nie wspominając? Cóż należało o tym pomyśleć znacznie wcześniej, a nie teraz na gwałt szukać ofert na pożyczki prywatne. Tym bardziej, że nie od dziś wiadomo, że kredyt czy pożyczka to
  • Niebezpieczne alergie u dzieci
   Uczulenia mogą być różne. Jedni są uczuleni na ukąszenia owadów, inni nie tolerują produktów, albo tez pojawia się u nich wysypka jeśli tylko zjedzą jakieś warzywo czy owoc. Co ciekawe nawet jeśli dziś jesteśmy na coś uczuleni, nie oznacza to wcale, że za rok nadal nie będziemy mogli danych rzeczy jeść. Tym bardziej, jeśli zastosujemy
  • Dom ze ścian prefabrykowanych dla kobiet w ciąży
   Niebawem planujemy z żoną dziecko i chcemy żeby zaszła w ciąże. Jesteśmy na etapie czytania i dowiadywania się wszystkiego o ciąży. Zbieramy informacje gdzie się tylko da i dużo ciekawych materiałów znaleźliśmy także już w internecie. Mamy tylko jeden dość duży problem przez który jeszcze nie zdecydowaliśmy się na dziecko i musimy chyba trochę zaczekać.
 • Leave a Comment

  Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.