• 07.03.2019

  Niebawem planujemy z żoną dziecko i chcemy żeby zaszła w ciąże. Jesteśmy na etapie czytania i dowiadywania się wszystkiego o ciąży. Zbieramy informacje gdzie się tylko da i dużo ciekawych materiałów znaleźliśmy także już w internecie. Mamy tylko jeden dość duży problem przez który jeszcze nie zdecydowaliśmy się na dziecko i musimy chyba trochę zaczekać. Chodzi o mieszkanie dla kobiet w ciąży.

  Warto zbudować nowy dom prefabrykowany dla rodziny z dzieckiem

  Nowoczesne domy energooszczędne zbudowane ze ścian prefabrykowanych nadają się idealnie dla rodzin z małym dzieckiem

  Mieszkamy jeszcze w bloku i to w dodatku w wieżowcu. To taki budynek, a w zasadzie relikt po reżimie komunistycznym. Mamy małe piękne polskie mieszkanie ze ścian prefabrykowanych w bloku na jedenastym piętrze i nie jestem pewien czy ono nadaje się dla kobiet w ciąży. Nie dość , że jest tam ciasno to jeszcze strasznie gorąco i duszno o każdej porze roku. To takie mieszkanie w którym wszystkie okna wychodzą dokładnie na zachodnią stronę, tak więc wystarczy małe słońce, aby mieszkanie nagrzało się do ogromnej temperatury i zaczęło brakować tam powietrza.

  W zimie jest jeszcze znośnie, ale latem pokoje w mieszkaniu przypominają tam szklarnie. Dlatego boję się, że takie mieszkanie możesz kobiecie w ciąży zaszkodzić. Do tego jest tam jeszcze ciepła woda miejska co powoduje, że piony z ciepłą wodą także mocno dogrzewają mieszkanie. Nie wiem co za idiota zaprojektował ten wieżowiec i miejsce w którym go postawił, ale wiem, że na dziecko jednak zdecydujemy się dopiero, gdy przeprowadzimy się do mieszkania na wsi i zbudujemy dom ze ścian prefabrykowanych pod Szczecinem. Mamy już nawet firmę budowlaną która stawia ściany prefabrykowane Szczecin i dostosuje takie rozwiązanie do każdego projektu.

  Kiedy będą kredyty na domy ze ścian prefabrykowanych w Szczecinie

  Dla młodych matek chcących zamieszkać w nowym domu pod Szczecinem najlepiej nadają się domy energooszczędne ze ścian prefabrykowanych

  Niedługo wybory samorządowe, radni i Ci, którzy kandydują na wyższe stanowiska obiecują wiele, chociaż obietnic wyborczych nie zamierzają dotrzymywać. Chcemy wierzyć, że ktoś martwi się o to jak żyje nam się w danym miejscu, czy to mniejszej miejscowości, stolicy, czy na wsi.

  Tymczasem każdy z nas boryka się z problemami. Większość z finansowymi. Chcemy mieć własne mieszkania, ale zarabiamy niewiele, albo nawet nie mamy pracy. Tymczasem na nas właśnie żerują politycy, którzy obiecują znaleźć nam pracę, nie wiem czy nie jeszcze pójść za nas na rozmowę, a później i pracować. Wierzymy w obietnice, bo cóż innego nam pozostaje? Wzięcie kredytu mieszkaniowego lub na budowę domu prefabrykowanego w Szczecinie nie jest możliwe bez godnego wynagrodzenia. A jak wiadomo na własnym lokum zależy przede wszystkim ludziom młodym, a Ci zarabiają przecież niewiele.

  Jest to takie błędne koło.A i tak w ostateczności wychodzi na to, że rodzice muszą swoim pociechom pomagać w usamodzielnieniu się. Kredyty bez bik na kupno mieszkania  i hipoteczne na domy ze ścian prefabrykowanych w Szczecinie dostają tylko nieliczni, tym bardziej,że później przecież trzeba je jeszcze spłacać. A ujmować sobie jedzenia nikt przecież nie chce, nawet mieszkając we własnym lokalu. Poświęcenie tak, ale przesada – nie. Nie ma tym samym co słuchać obietnic, ślepo wierzyć, trzeba po prostu wziąć sprawy w swoje ręce. I nie można poddawać się kiedy usłyszy się odmowę w banku. Należy zawalczyć o kredyt mieszkaniowy, wystać swoje w kolejkach, na umówionych spotkaniach, cierpliwie czekać na rozstrzygnięcie, a w razie konieczności udać się do innego banku.

  Polecamy aby zapoznać się z pełną ofertą firmy budowlanej na stronie https://www.domdobrejenergii.pl/

  7:25 pm  Zawarte tagi:

  • Kredyt gotówkowy zamiast mieszkaniowego dla pracujących za granicą?
   Coraz więcej osób, które parę lat temu wyjechało za chlebem za granicę powoli wraca do kraju. Część z nich wraca na stałe, część wraca tylko by zainwestować w Polsce. Coraz więcej osób jest również zainteresowanych kupnem w Polsce nieruchomości. Ich pensje są na tyle dobre, że stać ich by się utrzymać za granica i odłożyć
  • Dobry kredyt na samochód używany w ciąży
   Mimo upływu lat nadal sporo osób uważa, że kupno samochodu nowego to najkorzystniejsza z opcji. Osobiście trudno jest mi się z tym zgodzić, jednakże przecież każdy wie najlepiej jak chce rozporządzać swoją gotówką. Niekiedy jest to jednak niebezpieczne, kiedy to osoby takie zadłużają się zaciągając kredyty bez zaświadczeń na samochody nowe. W moim mniemaniu zdecydowanie
  • Ciąża, a boks i telefony
   Jestem już na samym finiszu ciąży i wciąż rodzina zasypuje mnie pytaniami czy już urodziłam. Jest to bardzo drażniące i dobija mnie niesamowicie. Ja jestem najczęściej zajęta i nie mam czasu na ciągłew odpowiadanie i wole już czytać w internecie felietony typu “Ciąża, a boks i telefony”. Nie dość, że brzuch mam wielki i jestem
  • Atrakcyjne pożyczki pod zastaw
   Trudno dziś postać nawet niewielką pożyczkę pod zastaw, a  co dopiero mówić o kredycie mieszkaniowym. Oczywiście można zastawić hipotekę mieszkania, ale nie każdy się na takie działania decyduje. Banki ostatnimi czasy zaostrzyły jeszcze bardziej politykę kredytową, co oznacza, że pozytywną decyzję dostanie w tym roku znacznie mniej osób niż jak to miało miejsce w ubiegłym.
 • Leave a Comment

  Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.